Canlı Fal Baktırma Özelliği Aktif

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
27.08.2015 04:30

Canlı Fal Baktırma Özelliği Aktif

Merhaba değerli kullanıcılarımız ve falcılarımız. 16 Haziran 2015'den itibaren canlı fal baktırma özelliği aktif olmuştur. Falcıların bot olduğunu düşünen kullanıcıların canlı fal baktırma özelliğini kullandıkları zaman falcıların bir bot olmadığından kesinlikle emin olacaklardır. Peki canlı fal baktırma özelliği nasıl kullanılacak ?

  1. İstediğiniz bir falı oluşturun.
  2. Falcınızı seçin.
  3. Kullanıcı bilgilerinizi girdiğiniz yerde Canlı olarak yorumlanmasını istiyorum seçeneğini seçin.
Yukarıdaki aşamaları seçtiğiniz zaman, falcınız size mesaj atacaktır. Ne zaman müsait olduğunuza dair. Eğer ikinizde hemen müsaitseniz canlı yorumlamaya başlanacaktır. Eğer başka bir saat veya günde yorumlanmasını isterseniz konuşup ayarlamanızı yapabilirsiniz.

Canlı fal yorumlanmanın ücreti ne kadardır ?
Falınız için ödediğiniz ücretle 15 dakika boyunca falcınız ile canlı olarak görüşeceksiniz. Eğer süreyi uzatmak isterseniz süre uzat butonuna basmanız yeterlidir. Süre uzatmanın fiyatı her falın ücretine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bir fal için 15 ₺ ödediyseniz 1 dk uzatmanın ücreti 1₺ olacaktır. Sınırsız süre alabilirsiniz. Falınızın yorumlanması bittikten sonra yorumlama bitti butonuna basmanız yeterli olacaktır. Yorumlama bittikten ek olarak satın aldığınız süreler size geri iade edilecektir.

Canlı falımı oluşturduktan sonra ne yapmalıyım ?
Canlı falınızı oluşturduktan sonra canlı yayını başlat butonuna basmanız yeterlidir. Falcı da o anda aktif ise uyarı gidecektir. Canlı yayın isteğini kabul ettikten sonra canlı yayın başlayacaktır. Falcıda canlı yayın başlatma isteği yollayabilir. Eğer sizde kabul ederseniz falınız canlı olarak yorumlanmaya başlayacaktır.

Yayınım kesilir mi ?
Canlı yorumlanan fal esnasında herhangi bir internet kesilmesi veya bilgisayarın donması gibi sorunlarda yayınınız otomatik olarak kesilir ve süreniz otomatik olarak durur. Yayınınız kesildikten sonra tekrar başlatabilirsiniz.

Canlı görüşmemiz nasıl olacak ?
Şuanda falcı ile görüşmeleriniz sadece yazılı olarak gerçekleşmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde sesli ve görüntülü konuşma özelliğide aktif olacaktır.


Yorumlar: