Yardım

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!

Kullanıcı Giriş / Çıkış

Kullanıcı üyeliğide, falcı üyeliğide kesinlikle ücretsizdir.
Giriş yap butonuna tıklayarak daha önce kayıt olduğunuz bilgilerde yazdığınız e-posta, kullanıcı adı veya telefondan üçünden birini ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Eğer Fal Deryası'na Facebook ile bağlandıysanız Facebook ile giriş yap butonuna basarak hızlıca giriş yapabilirsiniz.
Kayıt ol butonuna tıklayarak karşınıza gelen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Kayıt olma kısmında seçmiş olduğunuz kayıt türü yani kullanıcı veya falcı türü ile Fal Deryası'nı kullanma şeklini seçeceksiniz. Örneğin kullanıcı kayıt türünü seçerseniz fal baktırma özelliğini kullanacaksınız. Eğer falcı kayıt türünü seçerseniz fal bakma özelliğini kullanacaksınız.
Fal Deryası'na Kayıt olurken kayıt türü kısmında ki Falcı seçeneğini seçmeniz yeterlidir.
Facebook giriş butonuna bastığınız zaman eğer daha önce Facebook üzerinden sistemimize kayıt olduysanız otomatik olarak giriş yapacaksınız. Daha önce facebook ile bağlanmadıysanız sizden Fal Deryası'na kayıt olmanız ve direk giriş yapmanız için izin isteyecektir. İzin vermeniz halinde sisteme giriş yaparak kullanmaya başlayacaksınız.
Facebook giriş butonuna bastığınız zaman otomatik olarak Facebook sayfasına yönleneceksiniz. Size burada Fal Deryası'na kayıt olurken Facebook bilgirenizi kullanmasına izin verip vermediğini sormaktadır. Siz izin vermeniz halinde Fal Deryası'na yönlendirileceksiniz ve sisteme giriş yapmış olacaksınız
Fal Deryası'ndan çıkış yapmak için ekranın sağ üst kısmında profil resminize tıklayın. Açılan panelde çıkış yap butonuna basmanız yeterlidir.
Şifrenizi unuttuğunuz zaman Şifremi Unuttum butonuna basmanız yeterlidir. Şifrenizi hatırlatmak için kullanıcı adı, e-posta veya telefon numarasından herhangi birini girmeni yeterlidir. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğu sonucu e-posta adresinize şifrenizi unuttuğunuza dair bir e-posta gönderilecektir. Gelen e-postada ki yeni şifre oluştur butonuna tıklayarak tekrar şifrenizi oluşturabilirsiniz.

KullanıcıProfil

Profil bilgilerini düzenlemek için giriş yaptıktan sonra menüden profil bilgilerinize tıklamanız yeterlidir.
Kullanıcı kayıt türü sadece sisteme kayıt olduğunuz zaman seçebilirsiniz. Kayıt olma işlemi tamamlandıktan sonra bir daha değiştiremezsiniz.
Üyeliğinizi her zaman iptal ettirebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettirirken hala Fal Deryası'nın yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorum seçeneğini seçerseniz Fal Deryası'nın tüm yeniliklerinden haberdar olacaksınız. Üyeliğinizi iptal ettirmek için profil sayfanızda bulunan üyeliğimi iptal ettir butonuna basmanız yeterlidir.

Fal BaktırmaÜcretsiz

Ücretsiz fal batırabilirsiniz. Ücretsiz fal baktırmak için Fal Deryası'na üye olmanız gerekmektedir.
Sadece kahve falında ücretsiz fal baktırabilirsiniz.
Son 24 saat içinde bir ücretsiz kahve falı baktırabilirsiniz.
Ücretsiz falları sistemde o an aktif olan falcılar yorumlamaktadır. Kesinlikle falcıbot gibi bir uygulama kullanılmamıştır. Eğer herhangi bir falın düzgün yorumlandığını düşünüyorsanız hemen şikayet etmeniz yeterli olacaktır. Gerekli incelemeler sonucunda falınızı falcı bilgilerinize göre saçma bir yorum yaptıysa falınız iade edilecek ve falcı için gerekli işlem yapılacaktır.
Ücretsiz falda özel bir soru soramazsınız. Özel bir soru sormak için ücretli falları denemelisiniz.
Ücretsiz falda özel bir falcı seçemezsiniz. Özel bir falcı seçmek için ücretli falları denemelisiniz.

Fal BaktırmaÜcretli

Üye olmadan ücretli fal baktırabilirsiniz. Fal Baktır butonuna basarak hemen fal baktırmaya başlayabilirsiniz.
Kahve falı butonuna basarak kahve falı baktırma sayfasına gideceksiniz. Karşınıza gelen ekrandan en az 3 en fazla 6 fotoğraf yükleyerek fal baktırabilirsiniz.
Tarot falı butonuna basarak tarot falının tüm açılımlarını karşınızda göreceksiniz. Her açılımın birbirinden farklı anlamı bulunmaktadır. Siz kendinize göre olan açılımı seçerek kart seçme ekranına yönleneceksiniz. Karşınıza seçtiğiniz açılımın uygulaması gelecektir. Ekranın altında listelenen kapalı kartları seçerek sizden istenildiği kadar kart seçmeniz gerekmektedir. Açılım uygulaması size çok küçük veya çok büyük geldiyse kart araçları seçeneğinden uygulamayı dilediğiniz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Gene kart araçları seçeneğinde bulunan rastgele seç butonuna basarak rastgele kartlar seçebilirsiniz.
İskambil falı butonuna basarak iskambil falının tüm açılımlarını karşınızda göreceksiniz. Her açılımın birbirinden farklı anlamı bulunmaktadır. Siz kendinize göre olan açılımı seçerek kart seçme ekranına yönleneceksiniz. Karşınıza seçtiğiniz açılımın uygulaması gelecektir. Ekranın altında listelenen kapalı kartları seçerek sizden istenildiği kadar kart seçmeniz gerekmektedir. Açılım uygulaması size çok küçük veya çok büyük geldiyse kart araçları seçeneğinden uygulamayı dilediğiniz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Gene kart araçları seçeneğinde bulunan rastgele seç butonuna basarak rastgele kartlar seçebilirsiniz.
Katina falı butonuna basarak katina falının tüm açılımlarını karşınızda göreceksiniz. Her açılımın birbirinden farklı anlamı bulunmaktadır. Siz kendinize göre olan açılımı seçerek kart seçme ekranına yönleneceksiniz. Karşınıza seçtiğiniz açılımın uygulaması gelecektir. Ekranın altında listelenen kapalı kartları seçerek sizden istenildiği kadar kart seçmeniz gerekmektedir. Açılım uygulaması size çok küçük veya çok büyük geldiyse kart araçları seçeneğinden uygulamayı dilediğiniz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Gene kart araçları seçeneğinde bulunan rastgele seç butonuna basarak rastgele kartlar seçebilirsiniz.
Kelebek falı butonuna basarak kelebek falı baktırabilirsiniz. Karşınıza 25 tane kart gelmektedir. Bu kartları birbiri ile eşleşenleri bularak fal baktırabilirsiniz.
El falı butonuna basarak el falı baktırma sayfasına gideceksiniz. Karşınıza gelen ekrandan en az 3 en fazla 6 fotoğraf yükleyerek fal baktırabilirsiniz.
Rüya yorumu butonuna basarak rüya yorumu baktırma sayfasına gideceksiniz. Rüyanızı yazarak gönderebilirsiniz.
Dert Ortağı butonuna basarak dert ortağı sayfasına gideceksiniz. Derdinizi kısaca anlatarak seçtiğiniz kişi ile paylaşabilirsiniz. Seçtiğiniz kişi ile derdiniz hakkında canlı olarak konuşabilirsiniz.
Eğer üye olmadan fal baktırmak istiyorsanız falınızı hazırladıktan sonra paypal ödeme sistemine yönlenecek ve ödemenizi yaptığınız an otomatik olarak falınız falcıya gönderilecektir. Eğer üye girişi yaptıysanız hesabınızda bulunan kredi ile ödeme yapabacaksınız. Eğer hesabınızda yeterli kredi yok ise otomatik olarak kredi al sayfasına yönleneceksiniz.